вторник, 2 февраля 2010 г.

Конкурс на кращий девіз до Всеукраїнського дня бібліотек 2010 року

Президія Української бібліотечної асоціації в 2009 р. вперше провела конкурс девізів до Всеукраїнського дня бібліотек. Переможцем було визнано девіз «Бібліотек@ – твоє вікно у світ» (автор – Г.П.Воскресенська, Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія»), який надалі активно використовувався у всіх акціях за участю Президії УБА, регіональних осередків, колективних та індивідуальних членів асоціації.

У 2010 р. Президія УБА оголошує новий конкурс девізів до Всеукраїнського дня бібліотек 2010 р. Концепція проведення Всеукраїнського дня бібліотек, розроблена Президією та групою УБА з адвокасі, передбачає широке залучення користувачів бібліотек і громади в цілому до його святкування, сприяння розумінню суспільством і кожним громадянином значення книгозбірень для сьогодення і майбутнього України.

Пропозиції на конкурс девізів до Всеукраїнського дня бібліотек 2010 р. (до 7 слів) просимо надсилати на адресу електронної пошти u_b_a@ukr.net до 28 лютого 2010 р. Не забудьте вказати своє ім`я, посаду, місце роботи, контактну інформацію.

Заохочуємо до участі у конкурсі як колег, так і користувачів бібліотек!

З повагою,

І.О.Шевченко, президент УБА

Комментариев нет: