пятница, 8 апреля 2011 г.

Здоров’я сьогодні і на все життя: інформ-шок до Всесвітнього дня здоров’я7 квітня 1948 року було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ). Щорічно цей день відмічається як Всесвітній день здоров’я. Cьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молодої людини. Ми добре знаємо, що здоров’я – найбільша людська цінність, яку на жаль багато людей починає цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу.

“Здоров’я – це нічого, але все без здоров’я - ніщо”. Такий афоризм дійшов до нас ще з давніх часів, і він же потребує не потребує коментарів. Існує ще й класичне визначення: “Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних вад”.

Здорова людина – це така людина, яка життєрадісна й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям і повністю реалізує свої фізичні й розумові здібності.
Наше здоров’я залежить від таких основних чинників:
  • спадковість – 20%
  • рівень медицини – 10%
  • екологія – 10%
  • спосіб життя – 50%
Саме 7 квітня працівники книгозбірні провели інформ-шок до Всесвітнього дня здоров’я: “Здоров’я сьогодні і на все життя”, в рамках молодіжного об’єднання “Творимо милосердя разом”.
В ньому приймали участь учні старших класів ЗОШ № 3. Метою цього заходу було формування навичок безпечної поведінки, збереження та зміцнення здоров’я, виховання, свідомого ставлення до свого здоров’я.
Учасники інформ-шоку відповіли на питання: що таке здоровий спосіб життя, які основні складники здорового способу життя, підготували доповіді та тести на теми:
  • Фізкультура: з чого починати і про що пам’ятати;
  • Як організувати режим навчання та відпочинку;
  • Які додаткові заходи можуть змінити здоров’я;
  • Які чинники поведінки псують здоров’я.
Активну участь приймали учні у вікторині “Острів здоров’я”, у конкурсі на краще проведення ранкової зарядки та конкурсі знавців лікарських рослин.
Море емоцій викликав конкурс “Рекламний ролик” (прорекламувати мило, зубну щітку, пасту).
До уваги учасників інформ-шоку була представлена бібліотечна виставка “Бути здоровим модно, стильно, красиво, класно!”, яка ознайомила присутніх з книгами та періодичними виданнями, присвяченими Всесвітньому дню здоров’я.
Здоров’я – це дар космосу самій людині. Його треба шанувати, не втрачати, а примножувати. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя. Пам’ятайте про це щохвилини, щогодини.
Доброго Вам здоров’я!
Світлана Шаган, директор Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва

3 комментария:

Анонимный комментирует...

Great article! We will be linking to this particularly great article on our site.
Keep up the great writing.

Here is my web page; laser cellulite treatment

Анонимный комментирует...

I like the helpful information you provide in your articles.
I'll bookmark your weblog and check again here frequently. I'm quite sure
I will learn many new stuff right here! Best of luck for the next!


Here is my web page - cellulite treatment cream

Анонимный комментирует...

This post provides clear idea designed for the new viewers of blogging, that truly how
to do running a blog.

My web-site ... cellulite treatment reviews