воскресенье, 28 октября 2018 г.

Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М.Свєтлова до Дня захисника України спільно з видавництвом “Фабула” презентували роман Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова – “Позивний “Бандерас” (на основі твору знято військову кінодраму, яка нещодавно вийшла у прокат).

В основу роману покладено щоденники нацгвардійця Сергія Башкова (позивний “Індіанець”) та розповіді воїнів АТО. Дія роману розгортається восени 2014 року.
Презентація книжки відбулась у стінах Громадського інформаційно-виставкового центру “Медіапростір” за участі її авторів Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова, а також дніпровського актора Ігоря Шульги, що зіграв у фільмі роль головного антагоніста. Модератором була Анна Терянік – волонтерка та авторка книг про події АТО.

Гостями заходу стали волонтери, бійці, що проходять лікування у Дніпровському військовому госпіталі, військовослужбовці, курсанти Університету внутрішніх справ та пересічні мешканці міста. Попри всю серйозність теми, знаходилося місце і для дружніх посмішок. Організатори демонстрували трейлер фільму, фотографії та відео прототипів героїв.

Після заходу усі охочі могли придбати книжку, отримати автографи від авторів та зробити спільне фото на пам'ять. Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді

ім. М.Свєтлова отримала від видавництва “Фабула” у подарунок кілька примірників книжки. Це гарна новина для усіх бажаючих її прочитати. Бібліотека відкрита для читачів щодня (крім п’ятниці) з 9:00 до 18:00 – по буднях і з 10:00 до 18:00 – у вихідні.
Невдовзі, за ініціативи бібліотеки, для воїнів Збройних сил України та бійців, що лікуються у госпіталі, було здійснено безкоштовний показ фільму “Позивний “Бандерас” у кінотеатрі “Мультиплекс”.

Головну роль у фільмі зіграв Олег Шульга. Роль для нього була дуже близька, бо сам пройшов пекло війни. У 2014 він залишив роботу у театрі “Віримо!” і пішов воювати – весь рік ніс службу у гарячій точці в Луганській області.
У подальших планах бібліотеки – творча зустріч з дніпровськими акторами, що брали участь у створенні фільму.

Комментариев нет: