вторник, 17 июля 2012 г.

Фан-зонам діяти-2

 В продовженні теми соціалімпіади Лондон 2012 розповідаю про цікавинки залучення уваги в соціальних медіа пов’язані з Олімпіадою та те, як це може бути використано бібліотеками для юнацтва.Сьогодні це про музику та рух до перемоги.
Офіційний гімн Олімпійських Ігор це "Survival" — пісня британської альтернативної рок-групи Museбуде грати в момент виходу спортсменів на стадіон, перед церемоніями нагородження і під час телетрансляцій. Кліп «Survival» показує кадри зі спортсменами у різні роки Олімпіади, моменти потрясінь від поразки і тріумфальної перемоги. За словами фронтмена «Muse» Метью Белламі, пісня має надихати не лише спортсменів, а й усіх тих, хто зіштовхнувся з серйозними проблемами і перешкодами.


Сайт "Рухайся в ритмі Лондона" від Coca-Cola, що дозволяє прослухати гімн Coca-Cola для Лондонської Олімпіади, дізнатися особливості його створення та заміксувати власний кліп на основі профілю та фото з фейсбуку та розділити його з друзями через фейсбук або твіттер.
Пісня у "Будь-де в Світі" (Anywhere in the world) у виконанні Кеті Бі ( Katy B) вийшла навесні цього року як частина маркетингової кампанії “Move to the Beat” від Coca-Cola.

Продюсер Марк Ронсон їздив по світу і записував різні звуки зі світу спорту (наприклад, звук кульки пінг-понгу, удару, шурхіт стріли). Звук стріли попадаючої в десятку схожий на звук великого барабана, який нізащо не купишь. Дуже важливо, на думку Марка Ронсона, що він пробув зі спортсменами багато часу на їх тренуваннях, намагаючись зрозуміти як змусити всі ці звуки працювати в композіції.

Звуки від росіянки Ксенії Вдовіної присутні в композиції від початку до кінця, там навіть присутні звуки її серцебиття.  Дізнайтесь про цю та інші історії з відео.

Отже, з юними вболівальниками ви можете:

  • >вивчити слова пісні "Будь-де в світі"
  • дослідити  історію партнерства компанії Кока-Кола та Олімпіади
  • вивчити слова гімну Survival
  • навчити користувачів використовувати відео з перевірених джерел
Комментариев нет: