четверг, 30 января 2014 г.

До теки методиста. Вебінари.

Швидкоплинні зміни інформаційно-комунікаційних технологій впливають на всі галузі економіки країни, на виробничі системи та їх складові. З одного боку, економіка потребує більш кваліфіковані кадри на всіх ланках, з іншого під впливом світової кризи скорочує бюджети на навчання.
Публічні бібліотеки завжди були осередками навчання протягом життя, сучасні бібліотеки додають до своїх ключових переваг інноваційні послуги, надаючи доступ до дистанційного електронного навчання, проводячи телеконференції, долучаючись та створюючи навчальні вебінари.

Вебінар ‑ різновид веб-конференції, проведення онлайн-зустрічей або презентацій через Інтернет в режимі реального часу. Вебінари дозволяють зібрати досить велику аудиторію слухачів, уникаючи необхідності їх присутності в одному місці. Платформи для проведення вебінарів в тій чи іншій мірі дозволяють повну взаємодію між аудиторією та ведучим. Останній може супроводжувати свій виступ показом презентацій, відеороликів, ставити запитання, проводити голосування, надавати присутнім засоби та права для спільної роботи над документом. Аудиторія може задавати питання, коментувати у вікні чату. Вести вебінар можуть кілька осіб з різних місць. Як правило, ведеться запис того, що відбувається, тож аудиторія вебінару може збільшитися за рахунок тих, хто переглядатиме запис згодом.


Вебінари це зручний і швидкий спосіб поширення знань. Скористайтесь ним, щоб підвищити свій фаховий рівень, допомогти іншім, організувати нові послуги. Долучайтесь до вебінарів з актуальних бібліотечних питань та навчайтесь.


Як правило, інформацію про проведення вебінару ви отримаєте заздалегідь. Для участі потрібно зареєструватись. Організатори нагадають вам про початок вебінару на ту адресу, що ви залишите при реєстрації.

Поради з організації успішних вебінарів


Комментариев нет: