четверг, 14 августа 2014 г.


       Підтримуємо   
          своїх !            


Дніпропетровщина активно підтримує бійців української армії. Мешканці, враховуючи свої можливості, намагаються допомогти, хто коштами, хто волонтерською діяльністю, хто добрим словом.
Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова теж не залишається осторонь. Двічі на тиждень її працівники приходять до військового госпіталю, приносять книги, періодичні видання, спілкуються з пораненими, щоразу намагаються створити позитивну атмосферу, підбадьорити їх.
Саме бібліотекарі ініціювали створення в госпіталі полицю буккросингу, щоб військові могли в будь-який час взяти книгу або журнал для читання, спільно з Дніпропетровським будинком мистецтв  та Дніпропетровським осередком Національної спілки кінематографістів України  провели   годину українського кіно та здійснили  показ реконструкції фільму «Запорізька Січ» Данила Сахненка. Намагаючись морально підтримати військовиків із зони АТО,  колектив бібліотеки став ініціатором збору книг для них.
А нещодавно у  військовому госпіталі відбувся концерт українських  зірок естради  «Підтримаємо своїх».  «Лікували» душу та піднімали бойовий дух солдатам  відомі співаки: Тоня Матвієнко, Анастасія Приходько,  Арсен  Мірзоян,  Марія  Яремчук,  Володимир Ткаченко, Олег Скрипка та інші.

Зі щирими словами вдячності військових, медичного персоналу, волонтерів звернувся Міністр культури Євген Нищук, він висловив надію, що енергія, яку випромінюють артисти своїми виступами, подарує віру у перемогу.
Бібліотекарі, на підтримку цієї благодійної акції, зі словами вдячності дарували жовто-блакитних пташок-мотанок співакам і бійцям з побажаннями швидкого одужання.
На знак визнання участі бібліотеки в роботі з реабілітації поранених Є.Нищук зробив  нам несподіваний подарунок    гравюру Володимира Скубира  «Шевченко»  з найкращими  побажаннями. Бібліотекарі ж, в свою чергу, запевнили його, що розуміючи, «як много важить Слово», і надалі братимуть участь у заходах на підтримку мужніх захисників України.
Спаріхіна Н.В., завідуюча ВМСРССМ Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім.М.Свєтлова

1 комментарий:

Марія Медведська комментирует...

Шановні колеги! Вітаємо з блогерською нагородою Liebster Blog Award. Цю відзнаку один блогер отримує від іншого за проведену роботу. Подробиці дізнайтесь тут: http://mistorykharkiv.wordpress.com/2014/09/12/блогерська-відзнака/