Чи знаєте ви, що завітавши до Державної бібліотеки України для юнацтва до Дня Космонавтики, 12 квітня можна:
Отже, колекція посилань, що стануть у нагоді при підготовці до заходів до дня космонавтики.
Вільна Вікіпедія свідчить:
http://www.tsenki.com/broadcast/ Веб-камера з космодрому Байконур дозволяє спостерігати за запуском космічних ракет в режимі реального часу. Камера працює лише під час запуску ракет, розклад дізнавайтесь в Центрі експлуатації об'єктів наземної космічної інфраструктури
До речі, ви вже були в оновленому київському планетарії, а в АТМАсфері?
- побачити Землю очима першого космонавта,
- переглянути веб-камери встановлені на космічної станції,
- віртуально подорожувати музеями космонавтики,
- погратися з інтерактивними моделями сонячної системи, зодіаку, тощо
- дізнатися про Юр’єву ніч
- дослідити культурономіку космічних слів
Чи знаєте ви, що, скориставшись посиланнями, ви також можете запропонувати ці заходи для користувачів вашої бібліотеки?
Вільна Вікіпедія свідчить:
Всесвітній день авіації та космонавтики — пам'ятна дата, що відзначається 12 квітня, установлена на знак першого польоту людини в космос.
12 квітня 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» з космодрома «Байконур» уперше в світі зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин.
В Україні 12 квітня відзначається як День працівників ракетно-космічної галузі України.Фільми
Якщо ви не встигли зробити це під час прем’єри минулого року, зберіть друзів та відчуйте себе першими космонавтами з фільмом "Перша орбіта", Кристофера Райлі. Панорами Землі, історичні кадри, записи радіопереговорів ЦУП з Гагаріним під час історичного польоту. Все це дозволить вам побачити Землю очима першого космонавта
Веб-камери:
http://blog.geocam.ru/2011/11/28/iss-hd-webcam/ Американське космічне агентство (NASA) надає відеотрансляцію з веб-камер Міжнародної космічної станції (МКС).Музеї:
Хочете побачити зразки космічної техніки, що побували у польоті, їжу, яку вживають космонавти у польоті, тренувальні костюми, наземну апаратуру для реєстрації телеметричної інформації, фрагменти термостійкого покриття багаторазового корабля "Буран" та елементи сонячних батарей. Більшість з цих експонатів демонструються тільки в цьому музеї. (Експозиція "Космонавтика" Державного Політехнічного Музею)
До речі, ви вже були в оновленому київському планетарії, а в АТМАсфері?
Комментариев нет:
Отправить комментарий